Takipçilerim Neden Düştü?

Öncelikle takipçilerinin neden düştüğünü dert etmene gerek yok takipci.com dan istediğin kadar gerçek takipçi satın alabilirsin.

Peki neden düşmüş olabilir?

Günde 10 tane fotoğraf paylaşırsan olacağı bu! Yazık, takipçilerin her fotoğrafa 2 kere tıktan günde 20 tık. Artık parmakları kas yaptı vallaha, biraz az paylaş da takipçilerin seni özlesinler.

Bir gün herkes Galatasaraylı olacak! Hiçte canım fenerli olacak. Ne takım tutuyorsan tutta, diğer takımlara instagramda saydırma. Valla unflarız seni.

Başkalarının dış görünüşü vb. şeyleriyle dalga geçip ve bunu instagramda paylaşırsan duyarlı insanlarımız, değil seni instagramdan silmek dünyadan bile silerler.

Başka instagram kullanıcılarının sözlerini, fotoğraflarını videolarını izinsiz ve kendi paylaşımlarınmış gibi gösterirsen senin ne özgünlüğün kaldı? Kimsenin arkasına saklanma emin ol senin düşüncelerin herkesinkinden daha güzel.

Napalım biz senin dıdının dıdısının dıdısının evine gittiğini, orada çay içtiğini? Bize farklılıklarla gel. Paraşütle atlarken çay iç, onu paylaş sonra bak bakalım takipçin azalıyor mu artıyor mu. Takipci.com’dan aldığın takipçiler de seni dilden dile dolandırdı mı bu iş tamamdır.

Unutturdun tabi kendini 1 gün, iki gün, 1 ay, 1 yıl derken paylaşım yapmadın. Haliyle takipçilerin hakkın rahmetine kavuştuğunu sanıp seni takipten çıkardılarrrrr.

Gülmeyin ama sevgili fotoğrafları çok büyük bir etken olabiliyor kıskanıyorlar, yada çok mıçmıçlık onları rahatsız ediyor veyahut senden hoşlananların artık bir umudu kalmadı 😀

 

Bir Cevap Yazın