Instagramdaki Pozlarım Nasıl Olmalı ?

Instagram’a attığınız fotoğraflar çok önemli… Verdiğiniz efekt, yüzünüzün açısı, arkanızda kalan manzara… Bunların hepsi fotoğraflarınızın harika olmasını sağlayan unsurlar.

Gülümseyin

Ama öyle ağzınızı kocaman açmayın.  Instagram takipçileriniz küçük dilinizi görmek istemeyebilirler.  Dilinizi dişlerinizin arkasına yerleştirin, bu şekilde gülümsemeniz gayet doğal görünecektir.

Yüzünüzün Hangi Açıdan Güzel Çıktığını Belirleyin

Kamerada doğru açınızı bulana kadar birçok poz çekin ve en beğendiğiniz pozunuzu instagram takipçilerinizle paylaşın.

Doğru Işık Olmazsa Olmaz

Yüzünüz çok parlamasın, instagram takipçileriniz bembeyaz bir yüz görünce korkabilirler.  Bu fotoğraftan korkmayacak tek insan sizi “nur topum” diye seven teyzeniz olacaktır. ☺

Boydan Fotoğraflara Dikkat Edin

Siluet bir boydan fotoğraf istiyorsanız, güneş batımına veya doğumuna yetişmelisiniz güneşi arkanıza alıp pozunuzu verin.

Toplu boydan fotoğraflarda kendinize özgü bir duruşunuz olsun.  Bir bacağınızı diğer bacağınızın önüne koyarak, uzun ve zarif görünürsünüz.

Belinizin kalınlığı sizi rahatsız ediyorsa, yan dönerek poz verin.  Bu sizi ince gösterecektir.

Fotoğrafı çeken kişiye, sizi biraz dizlerini kırarak çekmesini söyleyin.  Aşağıdan çekilmiş fotoğraflar bacaklarınızı daha uzun gösterecektir.

Arkadaki Manzaraya Dikkat

Odanızda harika bir poz vermişsiniz ama arkadaki çorap bütün fotoğrafı mahvetmiş ya da harika bir deniz manzarasında çektiğiniz fotoğraf denize göbekleme atlayan amca yüzünden hüsrana uğramış olabilir. Böyle fotoğrafları mizah için paylaşmak sizin elinizde tabii ki, ama o zaman #amcayıteşhiretme hashtaginden kurtulamazsınız ☺

Efekt Ekleyin

Tabi öyle abartılı efektler değil!  Fotoğrafa biraz canlılık katın.  Instagram efekt özelliğini kullanmaktan çekinmeyin.  Bunun dışında bir çok uygulama size yardımcı olacaktır.

 

Bu harika pozlarınızı daha çok kişinin görmesini istiyorsanız https://takipci.com/ dan gerçek takipçi satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın