Instagram’da Yemek Tariflerimi Paylaşmak İstiyorum!

Bunu istemekle çokça haklısınız… Siz onca saat uğraşın sarmalarla, böreklerle gelsinler 5 dakikada bitirsinler!  Nerede kaldı bunun sunumu, emeği? Bu yüzden siz iyisi mi kendinize instagram hesap ismi düşünmeye başlayın.  “Nasıl daha çok kitleye ulaşırım?” Diye de dert etmeyin. https://takipci.com/ dan gerçek takipçi satın alabilirsiniz.

Kendi Tariflerinizle Öne Çıkın

Instagram takipçilerinizin karşısına herkesin bildiği sıradan tariflerle çıkmayın, mutfağınızda deneyerek yarattığınız enfes yemekleri takipçilerinize sunun.

Kısa Videolar Çekin

Çalışan kadınlar için kısa videolar daha pratik olacak ve beğeni sayınız daha çok artacaktır. Videolarınız parça parça olmasın instagram’ın verdiği 1 dakikalık süreyi  geçmeyin, bu takipçilerinizi sıkabilir.

Her Damak Tadına Hitap Edin

Kimi insan farklı kültürleri merak eder, farklı tatlar almak ister, kimisi yöresel yemeklerden vazgeçemez. Her damak tadına hitap etmeniz sizin daha ön plana çıkmanızı ve binlerce güzel yorum almanızı sağlayacaktır.

Videolarınızı Nasıl Çekmelisiniz?

Önerimiz sadece elinizin ve malzemelerinizin görünmesi.  Arka plana bir fon müziği ekleyerek profesyonel bir hesap görünümü elde edebilirsiniz.

Sunum Nasıl Olmalı?

Bir tahta üzerinde sunum yapmak daha hoş bir görüntü verecektir.  Yaptığınız yemeğin üzerine serptiğiniz baharatları, tahtanın üzerine de serperseniz havanızdan geçilmez.

Yaptıklarınızı Fotoğraflayın

Baharatları tahtaya da döktük, sıra fotoğrafta… Üstten çekim, yemeği ve tahtayı da alacağı için çok cool ve iştah açıcı duracaktır. Tabi sebzeyi flu gösterip, eti netleştirmek isteyebilirsiniz, bu sizin sanatsallığınıza kalmış.

Pratik Olun

Bu ilgiyi size daha çok çekecektir, zaman herkes için önemli, verdiğiniz bu öneriler, yoğun olanlar için bir kurtarıcı olacaktır. Bu şekilde https://takipci.com/ dan aldığınız takipçileriniz sizi tanıdıklarına önerebilirler.

Nasıl Keşfette Çıkarım?

Videolarınızın görüntülenme sayısını  https://takipci.com/  sitesinden arttırabilirsiniz ve bir taşta iki kuş vurursunuz.

Bir Cevap Yazın