Instagramda Nasıl Popüler Olunur?

Instagram, takipçilerinize kendinizi, hayal gücünüzü, hayata baktığınız kadrajı en yaratıcı biçimde sunabileceğiniz bir platform . Instagram takipçilerinizden daha fazla beğeni almak için ;

Özgün Olun

Birilerini taklit ederek kendiniz olamazsınız, instagram’daki takipçileriniz aynı şeyi iki farklı yüzde görmek istemezler.

Sen Nasıl Bakıyorsan

Sen o çiçeğe nasıl bakıyorsun? Renkli mi yoksa siyah beyaz mı? O çiçek senin için neyi ifade ediyor?  Diken mi yoksa rengarenk yapraklar mı? Sen nasıl görüyorsan, bunu instagram takipçilerinle öyle paylaşmalısın.  Bu şekilde instagram takipçilerin seni daha çok tanıyıp, paylaşımlarını daha çok beğenecektir.

Gezdiğin Yerleri Paylaş

Tabi öyle gittiğin sıradan cafede ki sıradan sodayı değil!  Gezip gördüğün, eğlendiğin merak uyandırıcı yerleri paylaş.

İçinde Çılgın Biri mi Var?

Neden bu çılgın karakteri dışarı vurmuyorsun?  İnsanlar ne der diye mi?  Bu huyundan vazgeç ve instagram takipçilerine nasıl hayattan tat alınır göster.  Eğlenirken takipçilerini de güldür ve onlara hayatta nasıl çılgınlıklar yapabileceklerini göster.  Onlara ilham kaynağı ol, çünkü herkes aslında gizli bir yıldızdır.  Bunların parlamasına sebep ol ve takipçilerin daha çok artsın.

Duygularını Belli Et

Sadece gülen bir yüzden 🙂 🙂 🙂 🙂 ibaret olma, üzüldüğün, şaşırdığın korktuğun olayları takipçilerinle paylaş.

Duyarlı Ol ve Teşvik Et

Instagram’da açılan hashtag’lere duyarsız kalma, #kalpnaklihayatkurtarır #sesiniçıkar #kaderdeğilcinayet #tacizsuçtur #kadıncinayeti vb. hashtag’leri instagram takipçilerine duyur ve bir sosyal sorumluluk projesi başlat.

Aktif Ol

Herkesin karşıdan çektiği dalgalı denizi telefonunun ıslanma ihtimaline rağmen sen yakın kadrajdan mı çektin?  Bunu hevesle arkadaşına gösterdin ama sadece “vay canına harika olmuş'” diyerek mi geçiştirdi, eeee fotoğrafçı ruhun, bütün hevesin gitti bitti.  İçindeki bu sanatçıyı instagram takipçilerinle paylaş ve binlerce yorum ve beğeni al.

Bir Cevap Yazın