Instagram’da Fotoğraflarıma Nasıl Açıklamalar Yazmalıyım ?

Harika bir fotoğraf çekmişsin, heyecanla hemen atmak istiyorsun ama sıra açıklama ekle.. kısmına geldi. Kaldın öyle ne yazsan? emoji mi koysan? hashtag mi eklesen? Bilemedin. Bizce durumunu olduğu gibi yaz veya hashtagle. Öyle kasıntı, şekilli şukullu sözleri yazmak MSN döneminde kaldı . Hashtag eklemek isityorsan da abartmadan dozunda yaz.

Mesela böyle yazılar yazma “ZoR GeLiYoRsA YaŞaM, FiRaR EdEcEkSiN PaŞAm”   “Aşk bir ateşdir, cayır cayır yanarsın. bazıları buzdur donar donar kalırsın…” 😀 😀

Tabi mizah amaçlı yazmak istiyorsan orasını bilemeyiz.

Açıklamaya, sevdiğin bir şarkının sana anlamlı gelen kısmını, olduğun ruh halini, bulunduğun yerin ismini yazabilirsin yada sadece birkaç emoji de ekleyebilirsin  🙂 😀 😛

Sevgiliyle Fotoğraf

Artık bir sevgilinin olduğunu Instagram alemine duyurma zamanı geldi. Fotoğraf hazır ama açıklamaya ne yazacaksın demi? Şimdi öyle aşkımlar, böceğimler fazla kaçar bir kalp emojisi yeter bizce.

Kankalı Fotoğraf

O senin kankan! İstersen her şeyi ona diyebilirsin, ama bizce bir kaç hashtag yetebilir mesela; #dost #güzelbirgün gibi.

Aile

Annen, baban, kardeşlerin, amcan tüm sülale bir fotoğraf çekmişsiniz, canım annem canım babam canım amc… bu böyle gider bu yüzden bizce iyi ki varsınız yada #aile hashtagiyle paylaşabilirsin.

Manzara

“Oğul orası neren manzarası?” Yorumunu yapan teyzenle karşılaşmak istemiyorsan konum ekle ve hislerini paylaş.

Bunca emeğim boşa çıkar mı diye de düşünme gir https://takipci.com/ a uygun fiyata istediğin kadar beğeniyi satın al.

Bir Cevap Yazın